Dieta Schaubów – opis prostej i skutecznej diety schaubów

Dieta Schaubów jest prosta i niezbyt zróżnicowana. Jej podstawowe zasady to brak wymyślnych potraw oraz zjadanie w ramach jednego posiłku najwyżej trzech składników. Im więcej różnorodnych produktów pojawia się w menu, tym bardziej zakłócone zostają procesy związane z prawidłowym trawieniem.

Ostatni posiłek na diecie schaubów

Kolejna ważna zasada tej diety dotyczy pory spożywania ostatniego posiłku. Nie należy jeść po godzinie 18-ej.

O czym jeszcze należy pamiętać będąc na diecie schaubów

Ważne jest również picie dużych ilości wody mineralnej, dzięki czemu organizm oczyszcza się ze szkodliwych toksyn. Należy również odpowiednio jeść: mało, ale za to treściwie. Z menu należy wykluczyć te dania, które są zbędne dla organizmu.
Ważne w tej diecie są białka i tłuszcze, które można łączyć tylko z ziemniakami, jednak pod żadnym względem nie wolno ich łączyć z produktami zbożowymi. Jadłospis musi być ubogi w węglowodany, takie jak cukry czy zboża. Uzupełnieniem tej diety powinny być codzienne ćwiczenia.

Dieta schaubów – zalecane produkty

Zalecane produkty w tej diecie to przede wszystkim ryby, jaja oraz sery. Niewskazane są jogurty oraz twarożki. Z diety najlepiej całkowicie wykluczyć takie produkty jak dżemy, konfitury oraz miód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *