You are here:  / Szybka dieta / Prawdziwa dieta cud

Prawdziwa dieta cud

Prawdziwa dieta cud
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Istnieje wiele diet, które wprost namiętnie są stosowane przez większość kobiet. Wśród nich na uwagę zasługuje prawdziwa dieta cud. Najczęściej zalecana jest ona dla ludzi z problemami kardiologicznymi i stosowana w celu szybkiego schudnięcia. Stworzona została ona przez Sacred Memorial Hospital.

Podstawą tej diety jest zupa spalająca tłuszcze. Składniki na tą zupę są następujące: puszeczka koncentratu pomidorowego, trzy szklanki wody, główka kapusty, trzy cebule, seler naciowy, por, dwie papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy. Warzywa należy poszatkować, zalać wodą i gotować dziesięć minut na ostrym ogniu. Potem dodać koncentrat i gotować, aż warzywa będą miękkie. Zupa ta nie daje energii, a im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie.

Ponadto potencjalnych jadłospis tego typu diety mógłby wyglądać następująco:

Dzień 1: wszystkie owoce oprócz bananów, głównie arbuzy i melon; oprócz tego zupa, pić tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.

Dzień 2: żadnych owoców, jeść tylko jarzyny, aż do uczucia sytości, unikać grochu i kukurydzy; oczywiście znowu zupka, na kolację ewentualnie trzy lub cztery gotowane ziemniaki.

Dzień 3: żadnych ziemniaków i bananów; tylko jarzyny, inne owoce i zupa; powinno się już schudnąć dwa lub trzy kilogramy.

Dzień 4: owoce koniecznie, pić maślankę, dużo wody i zupę; organizm tego dnia potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia; traci się ochotę na słodycze.

Dzień 5: żadnych owoców, tylko warzywa do uczucia sytości; pić sześć do ośmiu szklanek wody, aby wypłukać z organizmu kwas mlekowy; oczywiście do tego zupa.

Dzień 6: żadnych ziemniaków; pić maślankę, jeść owoce, aż do uczucia sytości, no i zupka.

Dzień 7: jarzyny dowoli, pić nie słodzone soki owocowe, zupę kilka razy; powinno się już schudnąć cztery do ośmiu kilogramów.

Jest to prawdziwa dieta cud, którą można powtarzać ile się chce, ale trzeba uważać, że nie popaść w anemię bądź wyczerpanie organizmu. Teoretycznie jeśli prowadzi się ją zgodnie ze wskazaniami to samopoczucie powinno być bardzo dobre. Nie wolno pić alkoholu. Jeśli trzeba, można przerwać dietę na jedną dobę. W czasie diety nie wolno jeść chleba, pić wody gazowanej. Można natomiast śmiało pić herbatę, czarną kawę, ale oczywiście niesłodzone. Podczas trwania diety można śmiało zażywać lekarstwa.

Felietony: