You are here:  / Dieta zbilansowana / FITNESS dla Kobiet

FITNESS dla Kobiet

Diety zdrowotne: FITNESS dla Kobiet Program ten został specjalnie przygotowany dla aktywnych Pań. Jeżeli uprawiasz sport lub chociażby odrobina aktywności ruchowej nie jest Ci obca to poniżej przedstawione zestawienie produktów Herbalife jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Herbalife nie pozostaje obojętny na codzienne zmagania związane z utrzymaniem idealnej sylwetki i osiągnięciem wymarzonej figury przez kobiety, które swój cel zamierzają osiągnąć przede wszystkim poprzez ćwiczenia fitness, aerobik lub inną aktywność sportową. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zadanie to nie jest łatwe i wymaga ogromnej siły woli. Wobec powyższego, aby ułatwić cały proces i zagwarantować osiągnięcie sukcesu przygotowano specjalny Program Dietetyczny – FITNESS dla Pań

Podstawową zaletą programu jest dostarczenie idealnego posiłku dla osób borykających się z utrzymaniem wspaniałej sylwetki poprzez ćwiczenia fizyczne, a tym samym spalanie nadmiaru kalorii. Dostarczając posiłek o wysokiej wartości odżywczej, a jednocześnie o niskiej wartości kalorycznej pozwalamy cieszyć się każdemu z pracy włożonej w osiągnięcie zadowalających efektów. Zastępując jeden ze swoich posiłków ShapeWorks – Koktajlem Odżywczym masz absolutną pewność, że dostarczysz niezbędną ilość najbardziej wartościowych składników odżywczych do organizmu. Pamiętaj, iż ćwiczenia i prawidłowa dieta po prostu podwoją Twoje osobiste rezultaty.

Suplementy diety i zdrowe odchudzanie Kolejnym produktem stanowiącym idealne wsparcie dla kobiet aktywnie dbających o swoją kondycję fizyczną i figurę jest Thermo Complete. Jest to idealnie zrównoważony ziołowy suplement specjalnie stworzony przez Herbalife dla osób dbających o ukształtowanie i utrzymanie sylwetki. Właściwości naturalnych składników tego produktu pozwolą Ci przyspieszyć spalanie tłuszczu, zwiększą energię Twoich komórek oraz zmniejszą napady głodu, a tym samym uczynią Twoje ćwiczenia jeszcze bardziej skuteczne.

I wreszcie unikatowa mieszanka aktywnego błonnika oraz specjalnie wyselekcjonowanych ziół zawartych w Błonnikowych Tabletkach Dietetycznych pozwoli na uzupełnienie tego składnika w Twojej codziennej diecie. Jest to niezbędne, gdyż błonnik w procesie trawiennym wchłania produkty przemiany materii wspierając organizm w wydalaniu szkodliwych substancji zamkniętych w pokładach tłuszczu, a także zapobiega dalszemu odkładaniu się tłuszczu w organizmie. W ten sposób zapewnisz, iż Twoje niemałe wysiłki włożone w ćwiczenia fizyczne i sport zostaną wsparte „od środka” przez Twój własny organizm dzięki oczyszczającemu działaniu błonnika

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Thermo Complete (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
Błonnikowe Tabletki Dietetyczne (1 opakowanie – 180 szt. tabletek)

Cena: 413,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)

Felietony: