You are here:  / Diety / Program dietetyczny – ENERGY dla Aktywnych

Program dietetyczny – ENERGY dla Aktywnych

Diety zdrowotne: ENERGY dla Aktywnych Jeśli jesteś osobą aktywną, która intensywnie wykorzystuje czas na rzeczy, które lubi i delektuje się choćby najdrobniejszymi chwilami podarowanymi przez każdy dzień to proponowany zestaw produktów pozwoli Ci na pełniejsze wykorzystanie radości Twojego życia.

Każdy z Nas posiada własne zainteresowania. Niektórzy spędzają mnóstwo czasu na uprawianiu własnego hobby, inni po prostu uwielbiają spotykać i kontaktować się z innymi ludźmi, a jeszcze inni doskonalą swoje umiejętności. Wszyscy bez wyjątku wykazują się conajmniej odrobiną aktywności towarzyskiej, sportowej, intelektualnej, kulturalnej i wielu, wielu innych… Jednakże organizm nawet o najlepszej kondycji wymaga codziennej dawki energii do prawidłowego funkcjonowania. Program dietetyczny – ENERGY dla Aktywnych pomyślana została przez specjalistów Herbalife z myślą o osobach, które chcą mieć pewność, iż od chwili przebudzenia, aż do zaśnięcia będą mogły zachować maksimum witalności, energii oraz kondycji.

Pierwszym elementem programu jest ShapeWorks – Koktajl Odżywczy, dzięki któremu masz całkowitą pewność, że dostarczysz swojemu organizmowi pyszny, sycący i zrównoważony posiłek. Produkt ten zapewnia prawidłowe odżywienie całego organizmu, daje uczucie sytości, dodaje energii, zapewnia wzrost sił witalnych i poprawę samopoczucia. Jest to unikalna mieszanka łatwo przyswajalnych składników, stworzona w oparciu o zaawansowaną technologię żywienia, zapewnia wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny.

Zdrowa dieta i prawidłowe odżywianie Istnieje mnóstwo czynników, przez które nawet najlepiej odżywiony organizm nie jest w stanie przyswoić wszystkich składników dostarczanych wraz z pokarmem. Wpływ na to mają między innymi zanieczyszczenia środowiska, chemizacja żywności, stres oraz spowolnione procesy trawienne. Dlatego też nieodzownym składnikiem programu jest Cell Activator, który wspomoże komórki Twojego organizmu w optymalnym funkcjonowaniu, aby mógł on pozyskać wszystkie najlepsze składniki odżywcze z pokarmów, które spożywasz. Poprawi także zdolności absorpcyjne komórek i podnosi poziom energii na poziomie komórkowym poprzez usprawnienie procesów jej tworzenia.

N-R-G Naturalna Guarana dostarczy Ci korzyści płynących z jednego z najbardziej energetycznych ziół jakie występują w przyrodzie. Przy aktywnym trybie życia guarana to wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie każdego dnia. Ziołowe składniki produktu są szybko wchłanialne przez organizm, natomiast efekt działania jest już wyraźnie odczuwalny po około pół godzinie od spożycia, a także działa przez długi okres. Jest to zdrowa alternatywa dla szkodliwej kofeiny!

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Cell Activator (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
N-R-G Naturalna Guarana (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)

Cena: 366,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)