You are here:  / Sport I Fitness / „Sami sobie zgotowaliśmy ten los”

„Sami sobie zgotowaliśmy ten los”

„Sami sobie zgotowaliśmy ten los”
Wisła mocno skomplikowała sobie sytuację przegrywając mecz z Koroną Kielce. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Arkadiusz Głowacki, kapitan Białej Gwiazdy.
– Można powiedzieć, że sami sobie zgotowaliśmy ten los – przyznał tuż po meczu „Głowa”. – Nie wiem skąd taka zmiana w naszej grze w porównaniu do spotkania z Lechem. Szczególnie w pierwszej połowie zostawiliśmy Koronie dużo miejsca do grania. Goście skrupulatnie to wykorzystywali i sprawiali nam wiele kłopotów w obronie. Nie potrafiliśmy się przeciwstawić tak grającemu w pierwszej połowie przeciwnikowi.

Kapitan Wisły zaprzecza, że w drużynie przed meczem panował nadmierny spokój spowodowany przewagą w tabeli nad pozostałymi drużynami. – Życie nauczyło mnie pokory, szczególnie tutaj w Wiśle. Nie mogło być mowy o zbytniej pewności siebie, czy rozmyślaniu że mamy już mistrzostwo. Przed meczem z Koroną zdawaliśmy sobie sprawę, że do obrony tytułu jeszcze daleka droga – skomentował Głowacki.

– Teraz jest nam jeszcze trudniej, bo wydawało się, że wracamy na właściwe tory krocząc po kolejne zwycięstwa. Wiem jednak, że po takich meczach potrafimy się podnieść i zareagować tak jak należy. Wierzę, że tym razem też tak będzie. Mimo porażki, od poniedziałku już myślimy o meczu z Legią i wierzymy, że jesteśmy w stanie przywieźć z Warszawy trzy punkty – zakończył wiślak.