Kosmetyki na oporny cellulitis

219
Rate this post

Zima, mimo mrozów, przemarzniętych dłoni i śladów soli na bucikach, to jednak przyjazna pora roku dla większości pań. Niedoskonałości figury łatwo wtedy ukryć pod warstwami ciepłych ubrań. Powszechna panika zaczyna się dopiero, gdy słońce coraz bardziej zmusza do zrzucenia z siebie płaszczy, swetrów i kozaków. I co wtedy? Kluby fitness zaczynają być oblegane, a wiele pań żałuje, że walki z cellulitem nie zaczęła o wiele wcześniej. No i właśnie akurat teraz, gdy do lata pozostało jeszcze troszkę czasu, warto zadbać o kondycję naszej skóry, by latem bez skrupułów móc dumnie paradować w bikini.

Mini Market Odchudzania posiada w swym asortymencie kosmetyki, na które warto zwrócić uwagę.

Mnie na początku zainteresowało błoto silnie wyszczuplające, tym bardziej, że wszystkie opinie klientek, które je wypróbowały są pozytywne. Błotko redukuje cellulitis i tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę. Ponadto przy regularnym stosowaniu oczyszcza skórę z toksyn. Jednak samo wysmarowanie się nim nie wystarczy, jak przy innych kremach. Błotko należy pozostawić na skórze 30 minut i przykryć folią, dzięki czemu efekty są skuteczne.

W MMO znajduje się jeszcze inne błoto, tym razem ujędrniająco-nawilżające. Wg opinii klientek świetnie nawilża skórę, jednak do skutecznej walki z cellulitem polecane jest to poprzednie.

Profesjonalnym i silnym środkiem na „skórkę pomarańczową” jest także wg klientek emulsja na cellulit w formie ampułek, używana zresztą w dobrych salonach kosmetycznych. Stworzona na bazie pyłku pszczelego, regularnie stosowana, przynosi zadowalające rezultaty, również ujędrniające i nawilżające.

Wiadomo, że walce z cellulitem pomagają masaże. W salonach kosmetycznych używa się do nich m.in. antycellulitowego olejku do masażu na bazie parafiny, kofeiny i alg morskich, dostępnego także w ofercie MMO. Recenzje klientek są bardzo pozytywne, myślę więc, że tym bardziej warto zapoznać się z tym produktem

Apetycznie zapowiadał się kolejny produkt, a mianowicie silnie wyszczuplająca czekolada. Witaminy i minerały w niej zawarte mają pobudzać metabolizm komórek, działać drenująco i pomóc przy zwalczaniu cellulitu. Jednakże opinie klientek o jej skuteczności nie są już tak zadowalające jak w przypadku błota silnie wyszczuplającego, emulsji na cellulit, czy olejku antycellulitowego. Cellulit owszem, ulega ograniczeniu, jednak na efekty trzeba czekać dłużej, niż stosując przytoczone wcześniej kosmetyki.

Panie, dla których problemem nie jest skórka pomarańczowa, a nadmiar tkanki tłuszczowej, powinny zapoznać się z kremem redukującym tkankę tłuszczową, stworzonym na bazie alg morskich i substancji organicznych, które pobudzają usuwanie tłuszczyku i przyspieszają eliminację produktów przemiany materii w komórkach.

Jak widać jest w czym wybierać, więc każda z Was może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ważna jest tylko systematyczność stosowania i przede wszystkich chęci.

I pamiętajcie – lepiej o skórę zadbać wcześniej, by promieniach słonecznych zaoszczędzić sobie zbędnych negatywnych emocji i wyrzutów sumienia.