Antycellulitowe legginsy

220
Rate this post

Pamiętacie piosenkę Nogi? – Chcę oglądać Twoje nogi, nogi nogi; chcę byś założyła mini, mini, mini... Wiosna przyszła, więc odważę się zapytać: Jak Wasze nogi po zimie? Ujędrnione, wyćwiczone, bez cellulitu? Jeśli tak, to gratuluję, a jeśli jeszcze wymagają trochę pracy przed letnią odsłoną, to zdradzę Wam jeden ze sposobów na prezentowanie swoich nóg i zakładanie mini bez kompleksów.
Co powiecie na masujące antycellulitowe legginsy?

Masujące legginsy przeznaczone są dla – kobiet, by nasze nogi były jeszcze piękniejsze.
Na czym polega specyfika legginsów? Otóż wykonane są z tkaniny o specjalnej strukturze, która wywołuje efekt silnego i głębokiego masażu. Masaż ten poprawia mikrokrążenie, wspomaga walkę z tłuszczykiem, wydalanie toksyn z komórek, a także ujędrnianie ciała.

Możemy nosić je pod spodniami, więc tego typu ujędrnianie i spalanie możemy zafundować sobie podczas spacerku, rowerku czy w klubie fitness.

Czy są skuteczne? Na pewno noszenie takiej bielizny w połączeniu z dietą i ćwiczeniami fizycznymi, przyspieszy osiągnięcie efektu ujędrnionych nóg bez cellulitu. Producenci zaznaczają, że jest to produkt leczniczy i ze względu na silne działanie nie może być zalecany dla osób z problemami naczynkowymi i dla kobiet w ciąży.

W ofercie MMO znajdziecie również koszulki z krótkim i długim rękawem oraz szorty, wykonane z tej samej, masującej tkaniny. Można dzięki temu ujędrniać również ręce, brzuch i piersi:)

Pamiętajcie tylko o jednym – nic Was automatycznie nie wyszczupli, jeśli same nie podejmiecie ku temu kroków. Wskakujcie więc na rowerek, stepper, wkładajcie legginsy i do dzieła!