Aloes cudotwórca

220
Rate this post

Aloes do niedawna był dla mnie jednym z kwiatów doniczkowych na parapecie rodzinnego domu oraz składnikiem kosmetyków.

Kiedy dowiedziałam się o jego pozytywnym działaniu na układ pokarmowy i wspomagającym odchudzanie, zaczęłam bliżej przyglądać się tej roślinie.

Okazuje się, że aloes działa nie tylko zbawienie na skórę, ale dba również o sprawne funkcjonowanie ”wnętrza”.

Zawiera m.in. witaminy A, C, B1, B2, PP, B12 oraz potas, sód, fosfor, cynk, siarka, żelazo, wapń.

Miąższ aloesowy działa kojąco na układ pokarmowy, zaburzenia pracy jelit, łagodzi wzdęcia, zaparcia, pomaga w leczeniu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Reguluje przemianę materii, przez co wspomaga odchudzanie. Ponadto hamuje nadmierne wydzielanie kwasów, dzięki czemu zapobiega podrażnieniu śluzówki, ułatwiając jej regenerację.

Znany jest również w właściwości oczyszczających organizm z toksyn już na poziomie komórkowym. A to powoduje usprawnienie funkcjonowania przewodu pokarmowego, by toksyny miały swoje ujście. Dzięki temu nasze jelita są oczyszczone, a dobre samopoczucie wzrasta

A gdy zdaży nam się zjeść ciężki posiłek, po którym żołądek odmawia posłuszeństwa, warto wypić aloes, by złagodzić skutki obżarstwa.

Pewnie zapytacie skąd wziąć ten cudowny aloes, bo przecież nie prosto z doniczki

Otóż na rynku obecne są preparaty aloesowe. MMO również posiada takie w swojej ofercie: są to m.in. Aloes Live Odchudzanie i Aloes Live Trawienie.

Aloes Live Odchudzanie składa się aż z 68% z soku aloesowego i 20% miąższu z aloesu z dodatkiej wyciągu z gorzkiej pomarańczy i prebiotyków, wzmacniających działanie oczyszczające aloesu..

Aloes Live Trawienie łagodzi objawy obżarstwa i niestrawności. W jego skład wchodzi 61% soku i 20% miąższu z aloesu, a także 10% soku jabłkowego oraz glukoza, fruktoza i podobnie jak w poprzednim produkcie – prebiotyki.

Nowoczesne roślinne kompozycje w naturalny i bezpieczny sposób wpływają na efektywność diet odchudzających i przemianę materii.

Moje koleżanki stosowały aloesowe preparaty i sądząc po ich nowych figurach- z całkiem niezłym skutkiem. Skuszona powyższymi informacjami i figurami koleżanek, spróbuję i ja aloesowej terapii