Odchudzająca pomidorowa

205
Rate this post

Często jadacie byle co, łapiecie w biegu niezdrowe jedzenie, tylko dlatego, że nie macie czasu ugotować czegoś pożywnego, zdrowego i dietetycznego? Taka sytuacja zdarzyła się pewnie niejednemu z nas i dlatego zainteresowały mnie nowe produkty wprowadzone przez MMO – zupki wspomagające odchudzanie.

Mamy do wyboru cztery smaki: pomidorowa, żurek, grzybowa.

Czym są te zupki? Dokładnie są to koncentraty zup w proszku o podwójnie podwyższonej zawartości błonnika (który jak wiemy wspomaga odchudzanie, zmniejszając uczucie głodu i zwiększając przemianę materii). Zupki te są bogate w białko, witaminy, a także l-kartyninę, która przyspiesza spalanie tłuszczu. Dostarczają więc nie tylko składników odżywczych, ale również substancji znacznie ułatwiających odchudzanie.

Oczywiście dieta nie powinna składać się tylko z tych zupek. Są one uzupełnieniem zdrowej diety niskokalorycznej, a spożywać je możemy zamiast jednego lub dwóch posiłków dziennie – np. obiadu albo kolacji. Jest to również dobra opcja na drugie śniadanie. Zamiast bułki, zupki chińskiej, czy batona – dietetyczna i odżywcza zupka pomidorowa. Poza tym przygotowanie jej nie wymaga stania godzinami nad kuchenką, więc może warto spróbować takiej smacznej dietetycznej opcji?