Na nartach w salonie

206
Rate this post

Od tego roku miałam uczyć się jeździć na nartach. Zamieszkałam nawet w pobliżu zjazdu narciarskiego. Cel przesuwam jednak na przyszły rok, ale z poważnym zamiarem realizacji. Do tego czasu będę trenować narciarstwo na symulatorze w pokoju przed telewizorem Też uśmiechnęłam się, gdy o tym pomyślałam. Jednak dopóki nie zobaczyłam pewnego urządzenia, myślałam, że to tylko możliwe tylko w snach:)

Ski Simulator to urządzenie, dzięki któremu ćwiczenia narciarskie można wykonywać w domu i o każdej porze roku. Jest to dobra opcja dla wszystkich przygotowujących się do wyjazdu na narty oraz chcących zachować dobrą kondycję. Ćwiczenia na symulatorze wzmacniają nogi, ujędrniają biodra, uda i pośladki.

Jako osoba, która na nartach nie jeździła, a ma do tego wielkie chęci, symulator zaciekawił jeszcze bardziej. Pozwala on bowiem nauczyć się jak prawidłowo przenosić ciężar ciała podczas jazdy, jak używać nóg podczas skręcania, jak trzymać kijki, układać łokcie, kolana, biodra. Co ciekawe – trenować mogą na nim i 3-letnie dzieciaki, jak i 90-letni dziadziusiowe Umiejętność zachowywania równowagi jest przecież niezbędna każdemu, niezależnie od wieku

Dość ciekawe urządzenie, prawda? Ponadto nasz Fitbay.pl wprowadził je na polski rynek jako pierwszy!