Prawdziwa dieta cud

308
Rate this post

Istnieje wiele diet, które wprost namiętnie są stosowane przez większość kobiet. Wśród nich na uwagę zasługuje prawdziwa dieta cud. Najczęściej zalecana jest ona dla ludzi z problemami kardiologicznymi i stosowana w celu szybkiego schudnięcia. Stworzona została ona przez Sacred Memorial Hospital.

Podstawą tej diety jest zupa spalająca tłuszcze. Składniki na tą zupę są następujące: puszeczka koncentratu pomidorowego, trzy szklanki wody, główka kapusty, trzy cebule, seler naciowy, por, dwie papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np. sojowy. Warzywa należy poszatkować, zalać wodą i gotować dziesięć minut na ostrym ogniu. Potem dodać koncentrat i gotować, aż warzywa będą miękkie. Zupa ta nie daje energii, a im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie.

Ponadto potencjalnych jadłospis tego typu diety mógłby wyglądać następująco:

Dzień 1: wszystkie owoce oprócz bananów, głównie arbuzy i melon; oprócz tego zupa, pić tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.

Dzień 2: żadnych owoców, jeść tylko jarzyny, aż do uczucia sytości, unikać grochu i kukurydzy; oczywiście znowu zupka, na kolację ewentualnie trzy lub cztery gotowane ziemniaki.

Dzień 3: żadnych ziemniaków i bananów; tylko jarzyny, inne owoce i zupa; powinno się już schudnąć dwa lub trzy kilogramy.

Dzień 4: owoce koniecznie, pić maślankę, dużo wody i zupę; organizm tego dnia potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia; traci się ochotę na słodycze.

Dzień 5: żadnych owoców, tylko warzywa do uczucia sytości; pić sześć do ośmiu szklanek wody, aby wypłukać z organizmu kwas mlekowy; oczywiście do tego zupa.

Dzień 6: żadnych ziemniaków; pić maślankę, jeść owoce, aż do uczucia sytości, no i zupka.

Dzień 7: jarzyny dowoli, pić nie słodzone soki owocowe, zupę kilka razy; powinno się już schudnąć cztery do ośmiu kilogramów.

Jest to prawdziwa dieta cud, którą można powtarzać ile się chce, ale trzeba uważać, że nie popaść w anemię bądź wyczerpanie organizmu. Teoretycznie jeśli prowadzi się ją zgodnie ze wskazaniami to samopoczucie powinno być bardzo dobre. Nie wolno pić alkoholu. Jeśli trzeba, można przerwać dietę na jedną dobę. W czasie diety nie wolno jeść chleba, pić wody gazowanej. Można natomiast śmiało pić herbatę, czarną kawę, ale oczywiście niesłodzone. Podczas trwania diety można śmiało zażywać lekarstwa.