Dieta POCZĄTKOWA

277
Rate this post

Kuracje odchudzające ShapeWorks: dieta początkowa W dzisiejszych czasach pierwszym skojarzeniem o osobie będącej na diecie będzie to, iż w Naszym przekonaniu taka osoba prawdopodobnie codziennie musi odmawiać sobie jedzenia oraz cały czas walczy z uczuciem głodu. Herbalife od dawna stara się zmienić taki wizerunek odchudzania, czyniąc ten proces zdrowym, prostym i przyjemnym!

Najważniejszymi zaletami Początkowej Kuracji Odchudzającej ShapeWorks jest to, iż w walce o Twoje zdrowie i szczupła sylwetkę organizm zostanie prawidłowo dożywiony, oczyszczony oraz uzupełnione zostaną niezbędne składniki – witaminy i minerały. Dzięki suplementacji składników odżywczych dostarczysz do organizmu wszelkich niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania składników tj. wysokiej jakości białek, węglowodanów, biopierwiastków, mikroelementów, witamin, ziół i tłuszczy nienasyconych. Po drugie prawidłowa suplementacja spowoduje to, iż prawidłowo dożywiony organizm zostanie odpowiednio „zaprogramowany”. Po prostu jeśli organizm będzie posiadał wszystko to co jest mu niezbędne to nie będzie wytwarzał uczucia głodu, chęci podjadania i potrzeby zjadania wielkich posiłków. A wszystko to przyczyni się do osiągnięcia prawidłowej wagi ciała, idealnej figury i zdecydowanie lepszego zdrowia.

Podstawą osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu jest codzienne spożywanie Koktajlu Odżywczego ShapeWorks, którym zastępuje się dwa posiłki dziennie (najlepiej śniadanie i kolację). Dzięki temu organizm dostanie najbardziej zrównoważoną i optymalną oraz najwyższej jakości i wartości odżywczej dawkę naturalnych składników odżywczych. Jednocześnie Koktajl Odżywczy posiada jedynie 217 kcal! Zastanów się czy jest to możliwe w drodze standardowego odżywiania?

Zdrowe diety, kuracje odchudzające Drugim równie ważnym elementem POCZĄTKOWEGO Zestawu Odchudzającego jest położenie nacisku na dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości błonnika. Ma to ogromne znaczenie dla usprawnienia funkcjonowania układu pokarmowego, który będzie sprawniej przeprowadzał procesy trawienne i przyspieszy tym samym sam proces odchudzania. Błonnikowe Tabletki Dietetyczne – Błonnik i Ziołaoczyszczą Twój organizm z toksyn i niekorzystnych związków przemiany materii, a także ze złogów tłuszczowych i kałowych, rewelacyjnie oczyszczając kosmki jelitowe.

Kolejnym krokiem do zapewnienia Tobie prawidłowej wagi jest codzienna suplementacja witamin i składników mineralnych. Ich niedobór jest pierwszym czynnikiem do powstawania wszelkich schorzeń związanych z nieodpowiednim odżywianiem oraz nieprawidłową dietą. Stosowanie ShapeWorks – Multiwitaminy skutecznie uzupełni wszelkie Twoje niedobory 13 witamin i 11 składników mineralnych, które zawiera produkt. W ten sposób usprawnisz funkcjonowanie organizmu i wszelkich procesów w nim zachodzących to w znacznej mierze przyczyni się do poprawy jego funkcjonowania i uzyskania lepszego zdrowia.

Wskazania programu: dla osób, które zamierzają pozbyć się do kilku kilogramów do kilkunastu kilogramów (7-12 kg) oraz nabyć i utrwalić prawidłowe nawyki żywieniowe, dobre i proste rozwiązanie dla osób, które posiadają znikomą wiedzę na temat dietetyki oraz nie mają dostatecznej siły woli skutecznie się odchudzić; doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stracić tkankę tłuszczową przede wszystkim w newralgicznych miejscach (np. biodra, uda, brzuch)

Zestaw zawiera:
Koktajl Odżywczy ShapeWorks (1 opakowanie – 550g)
Błonnikowe Tabletki Dietetyczne – Błonnik i Zioła (1 opakowanie – 180 szt. tabletek)
ShapeWorks – Multiwitaminy (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)

Cena: 304,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)

Poprzedni artykułDieta South Beach i South Beach Turbo
Następny artykułDieta PODSTAWOWA
Ewa Adamczyk
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com