Dieta PODSTAWOWA

266
Rate this post

Kuracje odchudzające ShapeWorks: dieta podstawowa Uważasz, że o odchudzaniu wiesz wszystko, stosowałaś mnóstwo diet i uważasz się za specjalistkę w tej dziedzinie? Zadaj sobie szczerze najważniejsze pytanie – czy stosowane przez Ciebie metody dały trwałe i skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów, a przy tym były bezpieczne dla zdrowia? Prawdopodobnie tak nie było skoro zainteresowała Cię dalsza lektura i wciąż szukasz optymalnego rozwiązania.

Herbalife dla wszystkich osób zainteresowanych prostym, przyjemnym, trwałym, naturalnym, skutecznym i zdrowym odchudzaniem podsunął najlepsze rozwiązanie: Podstawowy Program Odchudzający ShapeWorks. Po prostu zapomnij o wiecznych głodówkach i torturach jakie sprawia powstrzymywanie się od chęci podjadania, zapomnij o katowaniu się wiecznym i mozolnym przeliczaniem kalorii, aż wreszcie zapomnij o truciu swojego cennego organizmu „cudownymi tabletkami odchudzającymi”. W zamian za odrobinę silnej woli oraz systematyczność Herbalife jest w stanie zaoferować Ci osiągnięcie wymarzonej sylwetki, poprawę kondycji i zwiększenie energii, a co najważniejsze w bezpieczny dla zdrowia sposób.

Zasada działania Diety Podstawowej ShapeWorks jest bardzo prosta. Dzięki zastąpieniu dwóch posiłków dziennie (najlepiej śniadania i kolacji) Koktajlem Odżywczym ShapeWorks dostarczysz do organizmu mnóstwo naturalnych składników o najwyższej wartości odżywczej. Należy zauważyć, iż posiłek taki mimo swojego bogactwa odżywczego posiada jedynie 217 kcal. Gdyby postarać się dostarczyć tych samych składników odżywczych w drodze tradycyjnego odżywiania to posiłek taki zawierałby około 4.000 kcal!

Zapewne każdy bez wyjątku słyszał jak ważne są witaminy i składniki mineralne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Tylko ile osób tak naprawdę wykorzystuje tą informacje i codziennie suplementuje właśnie te składniki? Oczywiście można spróbować uzupełniać witaminy i minerały w drodze normalnego odżywiania, jednakże jakość współczesnego pożywienia jest tak zła, iż codziennie należałoby spożywać około 7 kg warzyw i owoców każdego dnia… Nieodzownym elementem dla zapewnienia prawidłowych procesów zachodzących w organizmie, a tym samym odchudzania jest codzienne stosowanie ShapeWorks – Multiwitamin.

Kuracje odchudzające, zdrowe odchudzanie Pamiętaj, iż sprawnie działający układ pokarmowy przyczyni się do osiągania zdecydowanie lepszych rezultatów w odchudzaniu. Najlepszym rozwiązaniem jest suplementacja błonnika i ziół poprzez stosowanie Błonnikowych Tabletek Dietetycznych – Błonnik i Zioła, który po pierwsze oczyści układ pokarmowy z wszelkiego rodzaju toksyn, niekorzystnych produktów przemiany materii oraz złogów tłuszczowych, a tym samym usprawni proces wchłaniania w układzie pokarmowym. Po drugie odpowiednia ilośc błonnika spowoduje uczucie sytości i zmniejszy chęć podjadania.

Aby proces odchudzania przebiegał w najbardziej korzystny sposób nieodzowne jest uzupełnianie białek pochodzenia naturalnego w codziennej diecie. Spowoduje to regenerację masy mięśniowej organizmu, a także zapewni prawidłową elastyczność skóry, co skutecznie będzie zapobiegać powstawaniu ewentualnych obwisów skóry po utracie zbędnych kilogramów. Dodatkowo białko zapewnia sytość na długi czas i tym samym powoduje obniżenie zapotrzebowania na dostarczanie węglowodanów i tłuszczy do organizmu. Zatem uczyń swój sukces pewniejszym poprzez suplementację białka z Odżywką Białkową ShapeWorks.

Wskazania programu:dla osób, które zamierzają pozbyć się od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów (12-25kg); dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z prawidłowym odżywaniem i chęcią podjadania, które chcą na stałe (bez efektu jo-jo po zakończeniu programu) utrwalić swoją prawidłową wagę i sylwetkę;

Zestaw zawiera:
Koktajl Odżywczy ShapeWorks (1 opakowanie – 550g)
Błonnikowe Tabletki Dietetyczne – Błonnik i Zioła (1 opakowanie – 180 szt. tabletek)
ShapeWorks – Multiwitaminy (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
Odżywka Białkowa ShapeWorks (1 opakowanie – 240g)

Cena: 421,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)

Poprzedni artykułDieta POCZĄTKOWA
Następny artykułDieta ROZSZERZONA
Ewa Adamczyk
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com