Dieta SPORT dla Sportowców

175
Rate this post

Diety zdrowotne: SPORT dla Sportowców Jeżeli traktujesz uprawianie sportu jako sposób na życie to na pewno nie jest Ci obca dbałość o prawidłową kondycję, siłę, energię, reakcje i szybkość swojego organizmu. Prawidłowe odżywienie przyniesie Ci zdecydowanie lepsze rezultaty, pozwoli czuć się pewnie w ekstremalnych sytuacjach, podejmować większe wyzwania każdego dnia, aby osiągane wyniki nabrały nowego wymiaru.

Odpowiednia równowaga pomiędzy treningami oraz odżywianiem jest kluczem do sukcesu dla wielu sportowców. O ile o pierwszy z tych elementów zapewne potrafisz zadbać samodzielnie lub w swoim zespole czy drużynie lub dzięki wskazówkom trenera, to Herbalife perfekcyjnie wyręcza sportowców z kłopotliwego i uciążliwego dbania o prawidłową dietę. Program SPORT dla Sportowców został specjalnie stworzony jako idealne wsparcie odżywcze dla organizmu osób o wzmożonej aktywności fizycznej.

Aby tryby najbardziej zaawansowanego mechanizmu jakim jest organizm ludzki funkcjonowały prawidłowo niezbędne jest dostarczenie najbogatszej gamy składników odżywczych. Najskuteczniejszą metodą jest codzienne spożywanie ShapeWorks Koktajlu Odżywczego, co zapewni prawidłowe odżywienie wszystkich komórek ciała, uczucie sytości, dopływ energii, wzrost sił witalnych i poprawę samopoczucia. Bez obaw możesz poświęcić swój zapał na sport, który tak uwielbiasz. Produkt ten zapewni Ci komfort psychiczny i całkowitą pewność, iż Twój organizm dostał najwyższej jakości posiłek.

Suplementy diety, prawidłowe odżywianie

Biorąc pod uwagę cały wachlarz właściwości Jagód Schizandry należałoby stwierdzić, iż roślina ta została stworzona specjalnie na potrzeby sportowców. Herbalife wykorzystując najnowszą technologię i wiedzę starożytnych azjatyckich zielarzy stworzył Schizandrę Plus. Produkt ten jest bogatym źródłem adaptogenów usprawniając procesy przystosowania się komórek do warunków zewnętrznych i zapobiega w ten sposób spadkom energii w komórkach organizmu. Schizandra Plus zwiększa zdolność organizmu do wykorzystywania tlenu, wspiera proces przemiany tłuszczów i cukrów w energię, posiada silne właściwości antyoksydacyjne i wspiera system immunologiczny. Jednym słowem jest to idealny produkt w naturalny sposób zwiększający wydolność organizmu.

Dwie podstawowe zalety Cell Activatora to, iż usprawnia proces wykorzystania składników odżywczych z pożywienia zapewniając ich pełniejsze wykorzystanie oraz wspomaga generowanie energii w komórkach. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć gwarancję, iż każdy dostarczony do organizmu pokarm będzie skutecznie wykorzystany, a także czy komórki wytwarzają prawidłową ilość energii. Stosując ten produkt nie będziesz się musiał tego obawiać.

Mięśnie są motorem napędowym całego organizmu. Zapewniając im najlepszego budulca w odpowiednio dobranych proporcjach sprawisz, iż będziesz w najlepszej kondycji każdego dnia. Efekt taki osiągniesz poprzez stosowanie Odżywki Białkowej. Jest to naturalna kompozycja białek uzyskana z soji oraz serwatki, a dzięki wysokiej zawartości cysteiny i metioniny przyspieszy odbudowę i regenerację masy mięśniowej.

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Schizandra Plus (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
Cell Activatora (1 opakowanie – 90 szt. kapsułek)
Odżywka Białkowa (1 opakowanie – 240g)

Cena: 483,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)

Poprzedni artykułDieta WORK dla Zapracowanych
Następny artykułHerbalife Multiwitaminy
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com