You are here:  / Diety / Dieta WORK dla Zapracowanych

Dieta WORK dla Zapracowanych

Diety zdrowotne: WORK dla Zapracowanych Jesteś osobą aktywną zawodowo, która codziennie zmaga się z nowymi wyzwaniami w pracy? Musisz każdego dnia sprostać wymaganiom swojego szefa i klientów, dotrzymywać terminów, realizować zlecenia, utrzymać się na rynku i zawsze wyprzedzać konkurencję? Zastanawiałeś lub zastanawiałaś się kiedyś skąd czerpać na to wszystko energię i nie narazić swojego zdrowia na uszczerbek?

W takim przypadku firma Herbalife ma dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązanie – dieta WORK dla Zapracowanych. Długotrwałe przepracowanie i codzienny stres powodują, iż osoby znajdujące się w takich warunkach są szczególnie narażone na utratę niezbędnych składników odżywczych, a to powoduje dalsze pogarszanie stanu zdrowia. Zatem wręcz konieczna jest ich suplementacja.

Pierwszy z produktów stanowiący integralną część Programu WORK dla Zapracowanych jest doskonałym suplementem odżywczym, którym należy zastąpić jeden ze swoich posiłków. ShapeWorks – Koktajl Odżywczy dostarczy do Twojego organizmu mnóstwo niezbędnych składników, które dodadzą energii Twoim działaniom, zapewnią doskonałe samopoczucie oraz zregenerują Twoje siły witalne. Możesz mieć całkowitą pewność, iż przy tak doskonale zrównoważonym posiłku składającym się z niepowtarzalnej kompozycji białek, węglowodanów, tłuszczy nienasyconych, biopierwiastków, witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych i ziół. Twoje działania nabiorą nowego, lepszego i skuteczniejszego wymiaru.

Zdrowe diety, kuracje odchudzające

Do prawidłowego funkcjonowania organizm potrzebuje między innymi zrównoważonej dawki witamin i minerałów. Większość z tych składników z uwagi na fakt, iż jest rozpuszczalna w wodzie nie jest magazynowana w organizmie, zatem konieczne jest codzienne ich uzupełnianie. Idealnym rozwiązaniem będzie regularne spożywanie Multiwitamin, szczególnie dla osób narażonych na stres, prowadzących nieregularny tryb życia i będących w bezustannym pośpiechu.

Większość osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia, a następnie prawidłowego funkcjonowania bez kilku filiżanek kawy. Jest to myślenie bardzo złudne, gdyż nie pozostaje to bez szkody dla Naszego zdrowia. Kofeina zawarta w kawie wypłukuje masę składników mineralnych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania oraz pośrednio przyczynia się do odwodnienia organizmu. Jednakże istnieje bardziej naturalny i przyjazny sposób podniesienia witalności i energii organizmu dzięki właściwościom guarany, którą Herbalife wykorzystał w NRG Naturalnej Guaranie. Produkt ten posiada łagodniejszą postać kofeiny niż zawarta w kawie, ale jednocześnie charakteryzującą się lepszą wchłanialnością i zdecydowanie dłuższym działaniem.

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Multiwitamin (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
N-R-G Naturalna Guarana (1 opakowanie – 90 szt. kapsułek)

Cena: 322,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)