Diety dla tych, co łatwo się poddają

240
Rate this post

Odchudzanie jest dosyć skomplikowaną sprawą. Szczególnie dla tych, którzy lubią jeść, zwłaszcza słodkie, a samo jedzenie w sobie nie jest już tutaj tylko codzienną czynnością, ale przyjemnością. W takich przypadkach sama dieta tutaj nie wystarczy. Ważne są ćwiczenia fizyczne i w ogóle zmiana trybu życia.

Diety nie muszą być męczarnią pełną niezbyt smacznych potraw, spożywania tylko korzonek i popijania dużą ilością wody niegazowanej. Współcześnie opracowywane diety na odchudzanie łączą w sobie radość jedzenia, przyjemność w odchudzaniu, długotrwałe i widoczne efekty, brak szkodliwych substancji i systematyczny spadek wagi.

Złe nawyki żywieniowe trzeba jak najszybciej zmienić. Wyróżnia się wiele rodzajów diet odchudzających, wśród których znajdują się między innymi: kopenhaska, south beach, grupy krwi, optymalna, kapuściana, Kwaśniewskiego, 1000 kalorii, oczyszczająca, wątrobowa, Hollywoodzka, Gersona, jogurtowa, cukrzycowa, Montignac, owocowo-warzywna, wiosenna, letnia, zimowa, Mayra, Andersona, 13-dniowa, Atkinsa, niełączenia, szwedzka, Haya, bezglutenowa, antyzaparciowa, antywrzodowa czy śródziemnomorska i wiele innych.

Diety to nie tylko szybki spadek wagi, utrata kilogramów i zbędnego tłuszczu, szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków. Diety to jednocześnie ćwiczenia fizyczne, zmiana trybu życia, uzyskanie nowej, oszałamiającej wprost figury, świetne samopoczucie, poprawa zdrowia, młody i świeży wygląd. Większość z nich oparta jest na dużej ilości warzyw i owoców, spożywaniu ryb, a także piciu minimum dwóch litrów płynów dziennie, szczególnie w postaci wody niegazowanej, soków owocowych bądź warzywnych, herbatek ziołowych bądź owocowych. Czasami dopuszczalne są małe ilości wina, słabej herbaty bądź słabej kawy bez dodatków.

Odpowiednio stosowane diety są gwarancją wspaniałej sylwetki, świeżości, wiecznej młodości, a także świetnego samopoczucia i dobrego zdrowia ogólnego.

Poprzedni artykułDiety na choroby
Następny artykułZasady stosowania diet
Ewa Adamczyk
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com