SENIOR dla Osób Starszych

168
Rate this post

Diety zdrowotne: Senior dla Osób Starszych Kiedy stajesz się starszy niezbędne jest zapewnienie organizmowi wszystkich składników odżywczych, aby zagwarantować sobie dobre zdrowie i funkcjonowanie na opowiednim poziomie. Jeżeli troszczysz się o swój organizm, starasz się utrzymać najlepszą kondycję i mimo upływu lat w dalszym ciągu zamierzasz korzystać z życia to właśnie ten program podsuwa Ci najwłaściwsze rozwiązanie.

Herbalife z największa starannością dba o wszystkich swoich klientów, zapewniając każdemu z Nas indywidualnie dopasowany program. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dojrzałych wiekiem stworzono Program SENIOR dla Osób Starszych. Upływ czasu nie pozostaje obojętny dla nikogo, jednakże od Nas samych zależy jak go wykorzystamy. Produkty zawarte w tym programie pozwolą znacznie dłużej zachować dobry stan zdrowia i kondycji fizycznej, a także zapewnią prawidłową witalność i niezbędną energię.

Organizm ludzki jest idealnie stworzonym mechanizmem, a odpowiednio odżywiony potrafi sam sobie doskonale radzić z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Niestety nie każda osoba potrafi to docenić i często nie szanuje swojego organizmu przez długie lata, a zainteresuje suę nim, gdy zacznie on szwankować lub popadać w choroby. Idealnym rozwiązaniem dla osób, które zainteresowane są dostarczeniem do organizmu najlepszych składników odżywczych o niepowtarzalnym zestawieniu jest codzienne spożywanie ShapeWorks – Koktajlu Odżywczego. Zaawansowana technologia sprawia, iż składniki tego produktu są całkowicie przyswajalne przez organizm.

Suplementy diety i zdrowe odchudzanie W dzisiejszych czasach praktycznie na każdym kroku słyszymy i dowiadujemy się jak ważne jest codzienne uzupełnianie witamin. Pogarszający się stan żywności oraz metody jej przetwarzania, chemizacja produkcji roślin oraz zanieczyszczenia środowiska powodują to, że aby dostarczyć do organizmu zalecaną dzienną dawkę witamin należałoby zjeść około 7 kg warzyw i owoców. Oczywiście nikt nie jest w stanie temu sprostać, dlatego też nieodzowna jest suplementacja tychże składników. Najlepszą metodą, z gwarancją najwyżej jakości składników, dobranych w najbardziej korzystnych proporcjach jest codzienne spożywanie Multiwitamin.

Dla naturalnego wzmocnienia układu krążenia i serca oraz w celu zwiększenia elastyczności stawów firma HERBALIFE wykorzystując najnowszą wiedzę opracowała Herbalifeline. Produkt ten wykorzystuje bogactwo zdrowotnych właściwości owoców morza przede wszystkim w postaci tłuszczów pochodzenia morskiego – oleje rybne. Dzięki wykorzystaniu nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 Herbalifeline skutecznie uzupełnia niedobór tych składników w codziennej diecie. Ma to korzystny wpływ na funkcjonowanie układu krązenia i serca – zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, wspiera przepływ krwi przez naczynia wieńcowe serca i tym samym zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego, zapobiega nadciśnieniu tętniczemu krwi oraz obniża poziom trójglicerydów we krwi, które odpowiedzialne są za powstawanie zawałów serca.

Ostatnim z produktów znajdujących się w Programie SENIOR dla Osób Starszych jest Xtra-Cal. Doskonale nadaje się on do uzupełnienia wapnia w organizmie, gdyż znajduje się on w idealnym zestawieniu z magnezem i witaminą D, które wspomagają proces wchłaniania i absorbcji wapnia w organizmie – podstawowego budulca układu kostnego. Dodatkowo produkt ten wzmacnia pracę układu krążenia, reguluje rytm serca i ciśnienie krwi, dzięki zawartości naturalnych ziół i wodorostów. Kolejną zaletą Xtra-Cal jest to, iż korzystnie wpływa on na pracę układu nerwowego i poprawia pracę mózgu.

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Multiwitamin (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
Herbalifeline (1 opakowanie – 90 szt. kapsułek)
Xtra-Cal (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)

Cena: 431,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)

Poprzedni artykułZdrowe diety
Następny artykułProgram dietetyczny – ENERGY dla Aktywnych
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com