Zdrowy styl odżywiania

253
Rate this post

Pomocnicy

Utrzymać dietę nie jest łatwo, dobrze, gdy mamy przy sobie kogoś, kto nas zmobilizuje, najlepiej jeśli zdrowy styl odżywiania obejmuje całą rodzinę. Warto szukać w sieci dobrych serwisów, stron poświęconych tej tematyce.

Większość dobrych serwisów ma tak że fora- to doskonałe miejsce na zapoznanie się z osobami, takimi jak my. Wzajemna wymiana doświadczeń jest dodatkowym atutem. Jeśli chodzi o czasopiśmiennictwo i literaturę fachową, również możemy znaleźć coś przyzwoitego. Wybór tytułów jest dość duży, zważywszy na to, że dieta jest tematem niezwykle modnym i medialnym. Nie wszystkie jednak są dobre pod względem merytorycznym, mnóstwo jest takich wydawnictw, które uprawiają typowe „wodolejstwo”. Gdy jednak zgłębimy temat, z pewnością znajdziemy coś wartościowego. Pozycją, która jest godna polecenia są tablice wartości odżywczych- pomaga to nam,przede wszystkim uświadomić sobie, co tak naprawdę jest zdrowe a także czego powinniśmy unikać. Pozostało mi tylko życzyć powodzenia. Zdrowego życia!

Poprzedni artykułNowe nawyki żywieniowe
Następny artykułJak kupować?
Ewa Adamczyk
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com