Dieta dla Kulturystów

419
Rate this post

Diety zdrowotne: MUSCLE dla Kulturystów Osoby szczególnie zainteresowane zbudowaniem muskularnej sylwetki, zadbaniem o rzeźbę własnych mięśni albo po prostu poprawą swojej kondycji fizycznej poprzez regularne uczęszczanie na siłownię powinny również zwracać uwagę na sposób swojego odżywiania.

Do osiągnięcia wymarzonych rezultatów potrzebne są dwa elementy – regularne treningi oraz prawidłowa dieta. O pierwszy z tych elementów zapewne najlepiej zadbasz samodzielnie, natomiast Herbalife wspomoże Cię w prawidłowym odżywieniu Twojego organizmu. Taka współpraca daje gwarancje sukcesów, dlatego też proponujemy Ci stosowanie Programu MUSCLE dla Kulturystów. Pamiętaj, iż siła, kondycja, masa oraz budowa Twoich mięśni w znacznej mierze zależy od tego jakiego dostarczysz im budulca. Dlatego ta dieta jest doskonała dla początkujących kulturystów.

Pierwszym z elementów programu MUSCLE dla Kulturystów jest ShapeWorks – Koktajl Odżywczy. Dostarcza on szerokiego wachlarza naturalnych składników odżywczych takich jak białka, węglowodany, witaminy, mikroelementy i biopierwiastki, zioła oraz oleje nienasycone. Budowanie masy mięśniowej to nie jedynie dostarczanie niezliczonej ilości protein do organizmu. Równie ważne jest dostarczenie innych składników, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz wyregulują wszelkie procesy wewnętrzne.

Herbalife: Diety dla kulturystów
Następnym krokiem do osiągnięcia najlepszych rezultatów jest zapewnienie organizmowi najwyższej jakości „surowca” do budowy i regeneracji masy mięśniowej. Idealnym rozwiązaniem jest stosowanie Odżywki Białkowej, która jest bogatym źródłem białek pochodzenia naturalnego. Zawarte w niej białka sojowe oraz białka serwatki charakteryzują się wysoką zawartością cysteiny i metioniny, a więc substancji niezbędnych do rozwoju mięśni.

Idealną kompozycję niezbędnych składników mineralnych oraz witamin zawierają Multiwitaminy. W dzisiejszych czasach nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest uzupełnianie tych składników w codziennej diecie. Osoby dbające o swoją kondycję fizyczną oraz budowę masy mięśniowej szczególnie powinny być zainteresowane następującymi składnikami zawartymi w tym produkcie: witamina B6 – odpowiedzialna za prawidłowy metabolizm białek, witamina H (biotyna) – istotna dla metabolizmu tłuszczy i białek, kwas pantotenowy – wspiera proces budowania komórek i podtrzymuje natrualny proces ich wzrostu, ryboflawina – konieczna do przemiany węglowodanów, tłuszczy i białek w energię. Wspólne oddziaływanie tych elementów jedynie spotęguje Twoje wyniki i wprowadzi naturalną równowagę w drodze do osiągnięcia wspaniałych rezultatów.

Zestaw zawiera:
ShapeWorks – Koktajl Odżywczy (1 opakowanie – 550g)
Odżywka Białkowa (2 opakowania po 240g każde)
Multiwitaminy (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)

Cena: 471,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)