Dieta Gacy – program odchudzający, w którym nie głodujemy

210
Rate this post

Nazwaliśmy to programem odchudzającym, bo jak twierdzi pomysłodawca – „sama dieta to nie wszystko”.
Konrad Gaca dla wielu osób stał się już autorytetem w dziedzinie odżywiania i zrzucania wagi. Jest Prezesem Stowarzyszenia Walki z Otyłością „Fatkillers”, jedynym w Polsce specjalistą żywieniowym Certified Nutrition Specialist oraz trenerem. Sprawdzone statystyki udowadniają, że dzięki niemu tysiące osób zrzuciło nadprogramowe kilogramy. On sam jest też tego przykładem, bo również ma za sobą „ciężkie” doświadczenie zrzucenia wagi . Rodzi się zatem pytanie: jaki jest sekret jego planów dietetycznych?

Zasady diety Gacy

Krótko mówiąc, ułożona przez Konrada Gacę dieta nie jest nudna i ma na celu zniwelowanie do zera odczuwanie głodu. Na to wszystko składają się: bardzo regularne posiłki, jadłospis obfitujący w białka, węglowodany oraz tłuszcze – wszystko zawsze w odpowiednich proporcjach oraz zupełne wykluczenie z diety słodyczy i alkoholu!.

Co łączyć z dietą Gacy?

Do diety zostaje opracowany specjalny plan treningowy, każdy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Bo jak twierdzi Konrad Gaca – sama dieta to nie wszystko. Cel staje się jasny i klarowny – spalać tkankę tłuszczową, a nie pozbywać się mięśni. A efekty to nie tylko zgrabna sylwetka, ale i wspaniałe samopoczucie. Zdaniem osób, którym pomagał w walce z nadwagą kompleksowy plan sprawia, że czują się lżejsi, silni, sprawniejsi fizycznie, a do tego zdrowsi!

Skoro „program odchudzający” to co na to się składa?

Na proces odchudzania z Gacą składają się trzy etapy:

  • Pierwszy etap to pierwszy miesiąc, w którym podopieczny pracuje nad własną motywacją, czyli podejmuje wewnętrzną walkę o siłę do wytrwania w walce ze zbędnymi kilogramami. Przygotowuje się psychicznie na zmiany, które musi wprowadzić w życie jeśli chce osiągnąc oczekiwane rezultaty;
  • W drugim etapie zostaje ułożony indywidualny jadłospis w cyklach 14-dniowych. Ilość tych cykli jest uwarunkowana od aktualnej wagi „pacjenta”;
  • Ostatnim etapem jest wychodzenie z diety. Trwa niestety dość długo, bo aż trzy miesiące, ale gwarantuje on zachowanie wagi po całej kuracji, a o to przecież wszystkim chodzi.

Na czym dokładnie polega dieta Gacy??

Niestety tajniki komponowania diety wg Konrada Gacy nie są rozpowszechniane publiczne, ani w żaden sposób dostępne. Jedyną ciekawostką jest to, że w większości opiera się na mięsie, a ponadto ma zadanie pobudzić przemianę materii. Zatem biorąc pod uwagę tę formę utraty wagi – niestety/stety zainteresowany jest zmuszony zaczerpnąc porady samego autora.