Dieta ROZSZERZONA

313
Rate this post

Kuracje odchudzające ShapeWorks: dieta rozszerzona Problem nadwagi, a następnie otyłości traktowany jest błędnie przez wiele osób jako kwestia urody czy też estetyki, bo przecież „puszyste ciało też jest piękne”. Oczywiście nikomu nie można tego odmówić. Jednak jest to troszeczkę nierozsądne rozumowanie, gdyż otyłość jest chorobą cywilizacyjną, która początkuje naprawdę wielką lawinę innych schorzeń, dolegliwości i chorób.

Dla osób, które poważnie traktują problem swojej otyłości i naprawdę chcą zmienić nie tylko swoją wagę, ale także przejść na zdrowy styl życia, firma Herbalife oferuje Rozszerzoną Kurację Odchudzającą ShapeWorks. Jest to idealne rozwiązanie bazujące na najnowocześniejszej nauce i technologii połączonej ze starożytną wiedzą zielarską. Dzięki stosowania produktów wchodzących w skład tego zestawu naprawdę poznasz, iż odchudzanie i utrzymanie wymarzonej sylwetki nie musi być ciężką drogą przez głodówkę. Przekonaj się jakie to proste, naturalne i zdrowe z Herbalife.

Podstawową zaletą codziennego spożywania Koktajlu Odżywczego ShapeWorks to dostarczenie do organizmu pełnowartościowego posiłku przepełnionego bogactwem składników odżywczych przy niskiej zawartości kalorycznej, bo jedynie 217 kcal. Po prostu to kwintesencja wszystkiego co potrzebne jest organizmowi, a znajduje się w dwóch łyżeczkach tego koktajlu. Aby dostarczyć tych samych składników odżywczych poprzez normalny posiłek to musiałby on zawierać ponad 1.800% więcej kalorii! I tutaj tkwi zaleta odchudzania z Herbalife.

Kolejnym krokiem do osiągnięcia wymarzonej wagi jest codzienna suplementacja witamin i składników mineralnych. Uzupełnienie tych składników spowoduje wyregulowanie i usprawnienie wszystkich procesów zachodzących w Twoim organizmie. Pamiętaj, iż tylko sprawny organizm będzie w stanie zdrowo zrzucić zbędne kilogramy zatem stosowanie ShapeWorks – Multiwitamin jest nieodzowne.

Zdrowa dieta, preparaty odchudzająceGwarancją sukcesu jest również stosowanie Błonnikowych Tabletek Dietetycznych – Błonnik i Zioła. Są dwa powody – błonnik „wychwyci” wszelkie tłuszcze zawarte w pożywieniu i oczyści organizm ze złogów tłuszczowych, a także toksyn i substancji szkodliwych. Po drugie zapewni uczucie sytości na bardzo długo oraz prawidłowo ureguluje proces wchłaniania pokarmów.

Dla zachowania elastyczności skóry i zapobieżeniu powstawania obwisów skórnych oraz w celu zapewnienia organizmowi możliwości zregenerowania się w toku programu utraty wagi, a także aby usprawnić proces kształtowania sylwetki niezbędne jest codzienne dostarczanie wysokiej jakości białek pochodzenia roślinnego. Dobierając indywidualnie dopasowaną ilość Odżywki Białkowej ShapeWorks uczynisz proces własnego odchudzania zdecydowanie skuteczniejszym.

Ostatnim ale równie istotnym produktem firmy Herbalife wchodzącym w skład Rozszerzonego Zestawu Odchudzającego ShapeWorks jest Thermo Complete. Ten naturalny, ziołowy suplement powoduje przyspieszenie metabolizmu, a tym samym ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz pomaga usuwać uboczne substancje przemiany materii. Dodatkowo zrównoważy poziom cukru we krwi, co ułatwia walkę z napadami głodu i nadmiernym apetytem. Produkt dostarczy Ci dodatkową energię i ułatwi stawienie czoła codziennym wyzwaniom związanym z dietą, a także jest skutecznym wsparciem w programie utraty wagi.

Wskazania programu: dla osób, które zamierzają pozbyć się kilkadziesiąt kilogramów (20-30 kg); dla osób, które potrzebują fachowej porady i silnego wsparcia do utrzymania prawidłowej diety; dla osób, które bezskutecznie próbowały wielu innych metod odchudzania; dla osób, które chcą pozbyć się na trwałe tkanki tłuszczowej i zachować swoją wymarzoną sylwetkę;

Zestaw zawiera:
Koktajl Odżywczy ShapeWorks (1 opakowanie – 550g)
Błonnikowe Tabletki Dietetyczne – Błonnik i Zioła (1 opakowanie – 180 szt. tabletek)
ShapeWorks – Multiwitaminy (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)
Odżywka Białkowa ShapeWorks (1 opakowanie – 240g)
Thermo Complete (1 opakowanie – 90 szt. tabletek)

Cena: 597,00 zł.

Promocje: + przesyłka gratis; + darmowy shaker (do pierwszego zamówienia)