Zalety kuponów żywieniowych

331
Rate this post

Darmowe kupony żywieniowe stanowią duży plus dla pracy w firmie. Dzięki nim pracownicy mogą swobodnie  korzystać z usług lokali gastronomicznych w czasie godzin pracy. Pomysł na kupony żywieniowe jako forma pozapłacowych świadczeń sprawdza się doskonale jako czynnik motywujący. Pracownik może sam wybrać miejsce, w którym chciałby się posilić i zregenerować siły. Dzięki kuponom żywieniowym można poznać wiele modnych lokali i zintegrować się w czasie przerwy z kolegami z pracy.

Zasady korzystania z kuponów żywieniowych

Jedną z wiodących instytucji, która oferuje programy żywieniowe jest firma Nowe Benefity należąca do grupy kapitałowej Benefit Systems. Celem jej działalności jest dostarczanie pozapłacowych produktów dla pracowników. Firmie przyświeca zasada: „maksimum korzyści, przy minimalizacji kosztów dla pracodawcy i pracownika”.

Program MultiLunch oferowany przez firmę Nowe Benefity, charakteryzuje się elastycznym dostępem do produktów, zróżnicowaną siecią partnerów oraz atrakcyjną ceną. Pracownicy korzystający z programu otrzymują imienne karty, które uprawniają ich do dostępu do wybranych usług w każdy dzień roboczy.

Z kolei kupon żywieniowy MultiLunch pozwala na pojedyncze skorzystanie z usług objętych programem MultiLunch.  Handel takimi kuponami żywieniowymi jest zakazany, a każdy z nich posiada termin ważności i kod kreskowy. Dzięki temu mamy pewność, że kuponami żywieniowymi nie będą posługiwać się niepowołane osoby, które mogły je ukraść.

Lokalizacja lokali objętych programem MultiLunch

Realizacja kuponów żywieniowych jest możliwa w lokalach gastronomicznych w całym kraju. Różnorodność lokalizacji jest atutem dla osób, które pracują na co dzień w terenie. Na stronie karta Multilunch.pl znajdziemy mapki pozwalające wybrać odpowiedni lokal. Możemy wybierać spośród kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, europejskiej, polskiej, meksykańskiej, arabskiej czy afrykańskiej. Dzięki mapkom poznamy adres wybranej restauracji i stronę internetową z pełną ofertę.