Alveo – preparat XXI wieku

198
Rate this post

O Alveo dowiedziałam się od osób, które piją je już od ponad 2 lat. Na początku nic mi ta nazwa nie mówiła. Teraz wiem, że jest to zestaw 26 ziół, zwany preparatem XXI wieku, który oczyszcza organizm i leczy go z wielu chorób. Gdy zobaczyłam, że Alveo jest również w ofercie MMO, postanowiłam jeszcze bardziej zgłębić jego tajemnicę.

Alveo przeznaczone jest zarówno dla osób zdrowych, chcących to zdrowie zachować, jak i przemęczonych, znerwicowanych, czy chorych na różne dolegliwości.

Ta ziołowa kompozycja wzmacnia układ odpornościowy, pokarmowy, nerwowy. Zawiera wiele elementów odżywczych. Wspomaga usuwanie toksyn i samooczyszczanie się organizmu. Osoby, które piją Alveo chwalą je za odzyskanie zdrowej cery, pozbycie się trądziku i ukojenie nerwów. Na pewno jest to wynik oczyszczenia organizmu ze złogów toksyn – a to jest bardzo ważne przy dbaniu o zdrowy wygląd i samopoczucie.

Zestaw tych ziół polecany jest również dla sportowców w celu budowy i modelowania masy mięśniowej, zachowania dobrej formy i energii.

Alveo jako dopełnienie codziennego pożywienia, uzupełnia nasz organizm w składniki odżywcze, których potrzebujemy do prawidłowego funkcjonowania.

Informacje o sposobach jego spożywania i zastosowaniu znajdziecie tuż pod ofertą produktu na stronce MMO: ALVEO

Dla wielu pewnie wydaje się dość podejrzane, że jeden preparat może pomóc w walce z tyloma schorzeniami. Przyznam, że na początku też byłam sceptyczna. Z drugiej strony – przecież ziołolecznictwo znane jest na świecie od wielu wieków i niejednokrotnie zioła pomagały wtedy, gdy syntetyczne środki zawodziły.

Tym, którzy znają się na ziołach, podaję jego skład:

woda zjonizowana ujemnie, Aloes, Wąkrotka-gotukola, Żeń-szeń koreański, Chrzęścica-kędzierzawa, Żeń-szeń syberyjski, Goryczka-żółta, Lukrecja, Morszczyn, Dzika róża, Krwawnik pospolity, Miłorzęb dwuklapowy, Sadziec przerośnięty, Skrzyp, Cierniopląt guarany, Lawenda, Czeremcha amerykańska, Męczennica cielista, Rdest wielokwiatowy, Lucerna, Pieprzowiec owocowy, Koniczyna łąkowa, Drzewo cynamonowa, Drapacz lekardki, Kardanom malabarski, Koper włoski, Tymianek pospolity, oraz naturalny olejek miętowy, syrop klonowy, miód gryczany (źródło: www.alveo.pl)

Brzmi imponująco. Skoro tylu osobom pomaga, to może warto spróbować? Może od razu nie będę okazem zdrowia, ale przynajmniej oczyszczę się z toksyn i poprawię sobie samopoczucie:)