Jagodowe odchudzanie z ACAI POWER

636
Rate this post

Wśród preparatów odchudzających pojawia się coraz więcej środków z jagodami Acai. To malutkie owoce przypominające polskie borówki, które rosną w amazońskich dżunglach. Ich właściwości odchudzające znała już wiele lat temu miejscowa ludność.

Moc jagód

Jagody acai przyspieszają przemianę materii oraz ograniczają przyswajanie tłuszczu. Wpływają także na zahamowanie apetytu. Są prawdziwą bombą witaminową bogatą w antyoksydanty i mikroelementy. Pod lupę wzięłam Acai Power, ponieważ obecnie jest to preparat z największym stężeniem oryginalnych jagód dostępnym na rynku. Czy rzeczywiście działa? W jaki sposób przyspiesza odchudzanie?

Przyspieszone odchudzanie

Producent obiecuje utratę pięciu kilogramów w miesiąc. To obietnica, która nie wzbudza podejrzeń. Cel jest realny i możliwy do osiągnięcia bez uszczerbku na zdrowiu. Na forach internetowych przeważają pozytywne opinie na temat Acai Power. Doszukałam się tylko dwóch negatywnych ocen, było też kilka neutralnych. Dziewczyny dzielą się spostrzeżeniami i wrzucają zdjęcia przed i po kuracji. Wygląda na to, że produkt jest uczciwy i spełnia oczekiwania użytkowniczek. Pytanie czy to zasługa producenta, czy natury?

Stosowanie Acai Power

Preparat zamknięty jest w opakowaniu, które zawiera 30 kapsułek. Przy zażywaniu według zaleceń, taka ilość wystarczy na miesiąc kuracji. To akurat najczęściej proponowane rozwiązanie przy tego typu preparatach. Trudno stwierdzić, czy opakowanie jest ekonomiczne, czy mogłoby wystarczać na nieco dłużej. Plusem z pewnością jest ujawniony skład. Producent wyszedł nawet naprzeciw rodakom, i dołączył opis składu w języku polskim. To duża zaleta. Wszystko mamy czarno na białym. Kapsułki są miękkie i wygodne do połknięcia.

Uwaga na podróbki!

Skuteczność Acai Power pozostawiam do indywidualnej oceny w myśl zasady, że każdy organizm reaguje inaczej na to, co mu dostarczamy. Przestrzegam jedynie przed tańszymi zamiennikami, od których roi się na aukcjach internetowych. Oryginalnych jagód acai nie kupimy za 15 zł. Warto mieć to na uwadze, jeśli zdecydujemy się na kurację z acai.