10-kroków – Plan Utraty Wagi Gillian McKeith

201
Rate this post

Zrozum, że w procesie zrzucania (utrzymywania) wagi nie ma cudownych, magicznych środków. Nie istnieją pigułki, które same sprawią, że zrzucisz wagę. Jedyną możliwością by zlikwidować nadmiar tłuszczu w zdrowy sposób oraz utrzymać efekt długoterminowo jest zmiana stylu życia. Byłoby żartem gdybym powiedziała, że możesz zrzucić wagę po prostu poprzez połknięcie pigułki. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów, które chcesz zrzucić i pożegnać się z nimi na stałe, musisz wykonać pewną pracę. Chętnie pokażę Ci narzędzia konieczne do wprowadzenia zmian w stylu życia dla nowego Ciebie.

Tak, istnieją konkretne suplementy diety, które w rzeczy samej wspomagają proces kontroli wagi w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Do tego celu właśnie opracowano SLIM PLAN Gillian McKeith. Te suplementy diety zostały opracowane by zmniejszyć apetyt, zredukować łaknienie oraz pobudzić metabolizm tłuszczy. Jednak te specjalne suplementy są tylko jednym z elementów planu. Dlatego właśnie są nazywane suplementami. Wykorzystuje się je jako wsparcie całościowej zmiany stylu życia oraz nowej, zdrowej żywności, które ostatecznie mogą zmienić Cię na zawsze.

Więc zaczynamy:

1.       JEDZ WIĘCEJ POKARMÓW

Chcę, abyś jadł/jadła więcej pokarmów, nie mniej, pod warunkiem, że będziesz jadł/jadła wszystkie dobre pokarmy. Jeśli odwiedzisz naszą stronę www.GillianMcKeith.pl będziesz mieć dostęp do: przepisów, planów dziennych oraz pokaźnej listy pokarmów w sekcji Zdrowa Żywność. To pomoże Ci uświadomić sobie, które pokarmy są dobre dla twojej diety i da ci pomysły na przepisy. Możesz też skorzystać z mojego bestsellera Jesteś tym, co jesz (You Are What You Eat) zawierającej pełną listę dobrych pokarmów.

Dobre pokarmy zawierają wiele surowych oraz delikatnie parowanych warzyw, kiełków, nasion, owoców, orzechów, ziaren, fasoli, strąków, roślin strączkowych, pokarmów bogatych w proteiny takich jak tofu, pieczonej lub gotowanej ryby oraz organicznych białych mięs.

Moje wyniki mówią same za siebie. Obecnie nie zalecam nikomu konwencjonalnej lub chwilowej diety. Tego typu diety: liczenia kalorii lub ograniczające węglowodany nie działają w długim terminie; są jedynie rozwiązaniami krótkoterminowymi. Jestem przeciwna restrykcyjnym dietom. Tego typu diety mogą spowolnić poziom metabolizmu, więc twoje ciało może raczej zbierać tłuszcz niż się go pozbywać. Najlepszym sposobem zrzucenia wagi jest dołączenie do mojego nowego, zdrowego stylu życia poprzez jedzenie większej ilości dobrych pokarmów. Zapewnisz przez to organizmowi wszystkie składniki odżywcze potrzebne by spalać tłuszcze bardziej efektywnie i aby zbalansować metabolizm. Kiedy jesz więcej dobrych pokarmów, automatycznie mniej łakniesz złych pokarmów, gdyż organizm jest prawidłowo odżywiony. Moja Dieta Odchudzająca to zmiana stylu życia, którą dokonujesz na resztę swojego życia. Mój plan czyni cuda w długim terminie.

W mojej telewizyjnej serii Jesteś tym, co jesz wyświetlanej w stacjach telewizyjnych na całym świece, moi pacjenci tracą wiele kilogramów i czują się przy tym wspaniale. Co najważniejsze, chcą pozostać przy swoim nowym stylu życia na zawsze, ponieważ czują różnicę. Chcę, abyś doświadczył/a szczęśliwszego, zdrowszego, bardziej seksownego, szczuplejszego oraz wyższej jakości życia.

2.       SPOKOJNE TRAWIENIE

Proszę nie jedz nigdy, kiedy jesteś zestresowany, zły, smutny lub zaraz po kłótni. Najlepiej poczekać, aż się uspokoisz. Kiedy jesteś zrelaksowany, trawienie jest lepsze. Przez to zapewniasz sobie najlepsze warunki asymilacji oraz absorpcji składników odżywczych z pokarmów.

3.       PRZEŻUWANIE

Nie pochłaniaj, nie połykaj po prostu swoich pokarmów. Proces trawienny zaczyna się w ustach. Prawidłowo przeżuty pokarm dostarczy więcej składników odżywczych. Więc przeżuwaj pokarmy w swoich ustach dopóki nie przekształcą się w płyn przed połknięciem.

4.       PORANNE BUDZENIE

Po przebudzeniu rano, wyciśnij świeże cytryny do kubka gorącej wody i wypij, kiedy wystarczająco przestygnie. To pomoże w spalaniu tłuszczów, uruchomi enzymy trawienne i skłoni jelita do oczyszczenia.

5.       OCZYSZCZENIE (DETOX)

Powinieneś sam się sobie przysłużyć poprzez wykonanie mojego Odtrucia Organizmu w 24 godziny (24 Hour Detox). Trwa jedynie jeden dzień, więc nie ma wymówek. Wykonaj moją kompletną formułę przy wykorzystaniu saszetek Odtrucia Organizmu w 24 godziny, dostępnych na stronie: sklep.GillianMcKeith.pl. Moi pacjenci zachwycają się nim. Odtrucie Organizmu w 24 godziny jest czyste, naturalne, bezpieczne i daje świetne efekty. Muszę powiedzieć, że w całej mojej wieloletniej klinicznej praktyce nie widziałam tak wspaniałych efektów, jak przy moim Odtruciu Organizmu w 24 godziny. Najlepiej włączyć w dzień odtrucia świeże, surowe warzywa, nieprzetworzone soki warzywne, nieprzetworzone owoce, sałatki, zupy oraz buliony. Przeczytaj rozdział o odtruciu w mojej książce Jesteś tym, co jesz i wykonaj instrukcje dla Dnia Detoksu.

6.       KRÓLEWSKA LEKCJA

Zawsze powtarzam, że śniadanie powinieneś jeść jak Król, obiad jak Królowa, a kolację jak Nędzarz. To oznacza po prostu, iż najlepiej jeść więcej na śniadanie i obiad lub we wcześniejszych porach dnia, a mniej na kolację i w późniejszych porach dnia.

7.       UNIKAJ ZAŚMIECANIA ORGANIZMU

Alkohol, cukier, słodkości, ciasta, ciasteczka, sól kuchenna i kofeina (herbata oraz kawa), a także przetworzona żywność zawierająca chemikalia, dodatki oraz konserwanty powinna być eliminowana lub ograniczana w spożyciu. Tego typu pokarmy zawierają mało składników odżywczych oraz/lub dużo kalorii. Proszę ograniczyć spożycie mleka krowiego oraz czerwonego mięsa przez ten czas. Mam świadomość, że sekcja „pokarmów do unikania” może nie być zbyt popularna, ale chcę jak najlepiej dla Ciebie. Wiem ile kosztują takie zmiany, dlatego proszę – współpracuj ze mną.

8.       WODA

Pij osiem szklanek wody dziennie, około 1 do 2 litrów. Woda oczyszcza i ulepsza funkcjonowanie wątroby. Jeśli wątroba funkcjonuje wydajnie, rozbija tłuszcz bardziej efektywnie. Woda naturalnie tłumi apetyt oraz działa jak organiczny środek dodający energii. Ale proszę pij wodę w odstępie przynajmniej 15 minut od jedzenia, przez co nie rozrzedzą się enzymy trawienne w żołądku. Pij herbaty ziołowe takie jak pokrzywa czy  mniszek.

9.       WYTAŃCZ SIĘ

Ćwicz codziennie: nie ma mowy by tego uniknąć. Poza tym, dlaczego miałabyś/miałbyś tego unikać? Ruch fizyczny jest najbardziej naturalną aktywnością w całkowitej harmonii z ludzkim ciałem. Ale ruch fizyczny musi być obowiązkowy. Może to być przyjemność, wygłupy i zabawa. Na przykład – możesz tańczyć do muzyki 10 minut każdego dnia – wytańcz się! Zaopatrz się w mini-trampolinę i podskakuj jak szalony! Spaceruj, dokąd możesz i kiedy tylko możesz. Niech jazda na rowerze stanie się twoją pasją. Tenis, kick-boxing, aerobik, pływanie – każde z wymienionych to świetny pomysł. Cokolwiek, co sprawia, że ruszasz się każdego dnia na stałych i regularnych zasadach będzie dobre. Jeśli będzie to zabawą – to jeszcze lepiej.

10.       ZASADY KOŃCOWE

Jeśli chcesz zrzucić wagę, powinieneś dobierać pokarmy właściwie, przynajmniej przez część czasu. Najważniejszą z informacji tutaj jest, by jeść owoce same, z przynajmniej 30 minutowym odstępem pomiędzy innymi grupami pokarmów. Jedz proteiny zwierzęce (takie jak mięso, drób, ryby lub indyk) jedynie z warzywami.

Na koniec pamiętaj moją zasadę 80:20 – jeśli robisz wszystko, co Ci mówię w przynajmniej 80% czasu, możesz przez 20% czasu być „niegrzeczny”. Proszę nie grzęźnij zbytnio w perfekcjonizmie. Ale w trakcie pierwszych trzech miesięcy naszej wspólnej Diety Odchudzającej, chciałabym byś dążył do 100% wykonania. Kiedy udowodnisz, że możesz dołączyć do mojej ekipy, możemy przejść do reguły 80:20. Musisz więc udowodnić to wpierw samemu sobie, zanim dostąpisz do zasady 80:20. Ciesz się swoim nowym stylem życia i czerp przyjemność każdego dnia swojego życia!