Kilka słów o Vitaler Max

245
Rate this post

W gąszczu wspomagaczy – Vitaler Max

Na rynku co jakiś czas pojawiają się kolejne specyfiki, które pomagają obniżyć wagę. O ich działaniu krążą zróżnicowane opinie. Jedni zachwalają suplementy i twierdzą, że schudli wyłącznie dzięki nim. Inni są zbulwersowani i uważają, że cudowne obietnice producentów to brednie. O czym świadczy tak duża rozbieżność w ich ocenie?

Jak reaguje Twój organizm?

Przede wszystkim należy pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na mikroelementy, których mu dostarczamy. Dotyczy to wszystkich lekarstw, środków wspomagających odchudzanie, środków na potencję, nawet zwykłego jedzenia! Jeśli znasz kogoś, kto jest uczulony na grejpfruty albo dostaje wysypki po zjedzeniu garści orzechów – wiesz o czym mowa. Dlatego zarówno przychylne opinie, jak i surowa krytyka wcale nie muszą mijać się z prawdą.
Internauci na forach prześcigają się w opisywaniu swoich doświadczeń związanych z odchudzaniem. Wielu z nich korzysta ze wspomagaczy i ma na ten temat dużo do powiedzenia. Na temat środka Vitaler Max pisze się różnie. Część internautów skarży się na zbyt powolne działanie lub nie tak spektakularne efekty, jakich oczekiwali. Jest też wiele opinii przychylnych, zachwalających lub przynajmniej zachęcających do wypróbowania. Potwierdza to tezę, że każdy organizm inaczej reaguje na dostarczane mu suplementy.

Ukryty skład – ukryte zamiary

Najgorzej, kiedy producent nie ujawnia składu swoich produktów. Nie trzeba być specjalistą w dziedzinie medykamentów by wyczuć, że ukryte zamiary nie wróżą niczego dobrego. Etykietka Vitaler Max w jasny sposób informuje o składnikach zawartych w preparacie. To duży plus. Opakowanie ma też minusy – musimy domyślać się jego zawartości. Nie wiemy czy mamy do czynienia z tabletkami czy kapsułkami, jakiej są wielkości itd.

Przewaga naturalnych składników

Skład nie odstrasza, bo informuje o naturalnych ekstraktach z owoców i zielonej herbaty. Garcinia Cambogia, Guarana, Acai- nawet jeśli te nazwy nic nam nie mówią, możemy odnaleźć je w internecie i zaspokoić ciekawość. Jedna tabletka dziennie to optymistyczna wizja, która nie daje poczucia „szprycowania się” proszkami. To akurat zaleta większości tego typu środków. Biorąc pod uwagę składniki, działanie Vitalera z pewnością jest naturalne. Ale czy skuteczne – o tym już zgodnie z wcześniejszą tezą nie ma sensu się wypowiadać. Przychylnych opinii jest wiele, ale to nie zmienia faktu, że każdy zainteresowany musi sprawdzić działanie preparatu na własnej skórze.

Poprzedni artykułOczyszczająca dieta
Następny artykułMity o odchudzaniu
Ewa Adamczyk
Dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie udzielę rad i pomocy na temat diety, odchudzania oraz zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania. W razie jakiś pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ewa2020adamczyk@gmail.com