Preparaty na odchudzanie – opinie trenerów

201
Rate this post

Wiele z nas podczas walki ze zbędnymi kilogramami sięga po preparaty odchudzające. 8 na 10 trenerów zaleca naturalne metody spalania opierające się o zbilansowaną dietę oraz regularną aktywność fizyczną. Istnieje jednak szereg produktów, które spotykają się nawet z ich aprobatą.

Acai Berry 900

Suplement ten wspomaga odchudzanie, usuwa toksyny z organizmu i zapewnia młody, świeży wygląd. Jak pokazują badania, zawarte w preparacie jagody acai przyczyniają się do wzmocnienia odporności, spowolnienia procesu starzenia, regulowania poziomu cholesterolu we krwi oraz poprawy wzroku i układu krążenia. Zażywając suplement regularnie, w ciągu miesiąca schudnąć możesz od 6 do 10 kilogramów.

Green Coffe Plus

Naturalny ekstrakt z zielonej kawy, który hamuje wchłanianie cukrów do organizmu, poprawia wygląd skóry, reguluje ciśnienie krwi, wspomaga odchudzanie i przyspiesza metabolizm. Jest on preparat w pełni bezpieczny, który stosować możesz tak długo, aż uzyskasz pożądane efekty.

African Mango

Suplement ten powstał na bazie afrykańskiego mango. Preparat przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej (w szczególności z okolic brzucha), zmniejsza łaknienie, usuwa toksyny z organizmu i obniża poziom złego cholesterolu. Zażywając go, w miesiąc schudnąć możesz od 8 do 10 kilogramów.

Slimette

W jego skład wchodzi szereg naturalnych składników takich, jak jagody acai, zielona herbata, pieprz Cayenne czy L-karnityna. Suplement wspomaga odchudzanie przez przyspieszenie procesu metabolizmu. Dodaje on również energii do ćwiczeń i eliminuje zmęczenie, przez co jesteś w stanie szybciej spalić zbędny tłuszcz.